Ultralam Střechy COMAX

Výhody systému MKD

Výhody:

  • neviditelnost spojů dřevěných částí vazníků
  • rozpětí vazníků není omezeno na 30m jako u vazníků Gang-nail
  • vysoká požární odolnost a to bez použití protipožárních nátěrů či obkladů
  • průběžná kontrola kvality
  • garance statického návrhu
  • velké tvarové možnosti a variabilita

Dřevěné příhradové vazníky MKD jsou hospodárnou alternativou při požadavku na velké rozpětí ( 18 - 50m ), na velké zatížení nebo požadavku na požární odolnost dřevěné nosné konstrukce. Díky těmto svým přednostem tyto konstrukce nacházejí uplatnění při řešení zastřešení tělocvičen, sportovních hal, sálů a všude tam, kde dřevěná nosná konstrukce zastřešení je součástí interiéru. Vazník MKD dokáže nahradit i lepený vazník, neboť u vhodně navrženého příhradového vazníku dochází k úspoře drahého lepeného dřeva.

Nevýhody:

Je nutné počítat s delším časem pro přípravu výroby vazníků MKD z důvodu výroby spojovacích desek MKD. Tyto desky jdou vždy vyhotoveny na konkrétní zakázku podle tvaru a zatížení konkrétného styčníku.

 

Aktuality:
01.07.2015
V současné době hledáme pracovníky na následující pozice: - dělníky pro manuální práci do moderní výrobní haly Vlachovice - klempíře V případě zájmu pište a kontaktujte: Ing. Jiří Menšík (jiri.mensik@strechy92.cz, tel. 60316...
27.06.2014
     Dne 6. 12. 2013 navštívili naši výrobní halu ve Vlachovicích studenti VUT FAST Brno pod vedením pana Doc. Ing. Bohumila Straky, CSc. Při prohlídce jim byla předvedena výroba vazníků a opracování klasického krovu na obráběcím centru C...
29.04.2013
Vítáme Vás na nových internetových stránkách společnosi Střechy 92, s.r.o.. Na webu sice nadále pracujeme. Přesto je zde k nalezení dostatek informací o naší činnosti, technologiích a referencích.
Více aktualit
Projekt měsíce:
     Z realizovaných střech během měsíce března
Projekt měsíce
Další projekty