Ultralam Střechy COMAX

Projekt měsíce

Autor: Strechy 92 | 28.05.2015

     Z realizovaných střech během měsíce března jsme do rubriky Projektu měsíce vybrali nosnou konstrukci střechy nad víceúčelovým sálem v obci Loučka.

      Nad víceúčelovým sálem kulturního domu v obci Loučka jsme navrhli, dodali a namontovali dřevěnou střešní konstrukci. Kvůli požadované požární odolnosti 30minut a zejména z architektonických důvodů ji tvoří dřevěné příhradové vazníky MKD z lepeného dřeva, doplněné soustavou vaznic, krokví a laťování pro tradiční skládanou krytinu. Vzhledem ke stísněným podmínkám na staveništi byla montáž trochu složitější, ale nakonec se všechno podařilo včas a ke spokojenosti investora zvládnout. Toto technické řešení je velmi vhodné pro obdobné objekty víceúčelových sálů, tělocvičen apod.

Fotogalerie

 
 
 
 
 

Soubory ke stažení


Aktuality:
01.07.2015
V současné době hledáme pracovníky na následující pozice: - dělníky pro manuální práci do moderní výrobní haly Vlachovice - klempíře V případě zájmu pište a kontaktujte: Ing. Jiří Menšík (jiri.mensik@strechy92.cz, tel. 60316...
27.06.2014
     Dne 6. 12. 2013 navštívili naši výrobní halu ve Vlachovicích studenti VUT FAST Brno pod vedením pana Doc. Ing. Bohumila Straky, CSc. Při prohlídce jim byla předvedena výroba vazníků a opracování klasického krovu na obráběcím centru C...
29.04.2013
Vítáme Vás na nových internetových stránkách společnosi Střechy 92, s.r.o.. Na webu sice nadále pracujeme. Přesto je zde k nalezení dostatek informací o naší činnosti, technologiích a referencích.
Více aktualit
Projekt měsíce:
     Z realizovaných střech během měsíce března
Projekt měsíce
Další projekty