Ultralam Střechy COMAX

Jak porovnat výhodnost cenové nabídky?

Obdrželi jste více cenových nabídek s různými cenami. Jak tyto jednotlivé cenové nabídky vlastně máte porovnat a vyhodnotit? Každý si dovede zaslané nabídky seřadit vzestupně, či sestupně nabídky podle ceny. Doporučujeme Vám do Vašeho rozhodování zařadit i další kritéria.

  1. Kromě ceny se snažit porovnat i celkový návrh konstrukce. Tedy ptát se po hodnotách zadaných zatížení, dimenzích jednotlivých prvků, ztužení a detailech kotvení konstrukce. Pokud jste laik, nechte si poradit od svého projektanta, nebo technického dozoru.
  2. Dále porovnat technické a výrobní zázemí zhotovitele, které je taktéž určující pro kvalitní finální výrobek. Ptejte se, kde se Vaše vazníky vyrábí. Chtějte vědět víc.
  3. Rozsah a podrobné zpracování cenové nabídky. U podrobněji zpracované nabídky předejdete možným budoucím sporům to, co bylo a nebo nebylo obsaženo v ceně.
  4. Rychlost vlastní výroby vazníků, návrhu vazníků a zpracování cenové nabídky. Termín nástupu na montáž.
  5. Reference a zkušenosti z realizací konstrukcí obdobného charakteru.

Aktuality:
01.07.2015
V současné době hledáme pracovníky na následující pozice: - dělníky pro manuální práci do moderní výrobní haly Vlachovice - klempíře V případě zájmu pište a kontaktujte: Ing. Jiří Menšík (jiri.mensik@strechy92.cz, tel. 60316...
27.06.2014
     Dne 6. 12. 2013 navštívili naši výrobní halu ve Vlachovicích studenti VUT FAST Brno pod vedením pana Doc. Ing. Bohumila Straky, CSc. Při prohlídce jim byla předvedena výroba vazníků a opracování klasického krovu na obráběcím centru C...
29.04.2013
Vítáme Vás na nových internetových stránkách společnosi Střechy 92, s.r.o.. Na webu sice nadále pracujeme. Přesto je zde k nalezení dostatek informací o naší činnosti, technologiích a referencích.
Více aktualit
Projekt měsíce:
     Z realizovaných střech během měsíce března
Projekt měsíce
Další projekty