Ultralam Střechy COMAX

Návštěva z VUT FAST Brno 27.06.2014

Návštěva z VUT FAST Brno

     Dne 6. 12. 2013 navštívili naši výrobní halu ve Vlachovicích studenti VUT FAST Brno pod vedením pana Doc. Ing. Bohumila Straky, CSc. Při prohlídce jim byla předvedena výroba vazníků a opracování klasického krovu na obráběcím centru CNC Hundegger.

     Pan docent na VŠ vyučuje přenášky z předmětů Dřevěné konstrukce, jeho odborným zaměřením jsou konstrukce ze dřeva, analýza působení dřevěných konstrukcí a vývoj a realizace nových typů dřevěných konstrukcí. Proto jsme rádi, že můžeme jít příkladem těmto studentům, a že v rámci výuky jsme jim mohli poskytnout prohlídku v praxi.

Ostatní aktuality

Aktuality:
01.07.2015
V současné době hledáme pracovníky na následující pozice: - dělníky pro manuální práci do moderní výrobní haly Vlachovice - klempíře V případě zájmu pište a kontaktujte: Ing. Jiří Menšík (jiri.mensik@strechy92.cz, tel. 60316...
27.06.2014
     Dne 6. 12. 2013 navštívili naši výrobní halu ve Vlachovicích studenti VUT FAST Brno pod vedením pana Doc. Ing. Bohumila Straky, CSc. Při prohlídce jim byla předvedena výroba vazníků a opracování klasického krovu na obráběcím centru C...
29.04.2013
Vítáme Vás na nových internetových stránkách společnosi Střechy 92, s.r.o.. Na webu sice nadále pracujeme. Přesto je zde k nalezení dostatek informací o naší činnosti, technologiích a referencích.
Více aktualit
Projekt měsíce:
     Z realizovaných střech během měsíce března
Projekt měsíce
Další projekty