Ultralam Střechy COMAX

Střechy COMAX

STŘECHY COMAX® jsou zkušený český výrobce plechových střešních krytin z hliníku nebo pozinkované oceli s velkorysým výrobním zázemím ve Velvarech u Prahy a vlastní lakovací linkou – jedinou v České republice – na přání zákazníků lakují až 600 různých odstínů barev krytiny.

Plechové krytiny COMAX představují moderní řešení pro novou stavbu i rekonstrukci šikmé střechy. Na své si přijdou jak milovníci klasického vzhledu krytiny při širokém výběru standardních barev (např. COMAX TAŠKA), tak příznivci moderních střešních šablon (COMAX FALC, COMAX KLIK, COMAX BOCO) anebo inovativních povrchových úprav – např. lakování s povrchovou texturou, která eliminuje sluneční odlesky na povrchu krytiny a je zároveň velmi odolná abrazi. U hliníkové krytiny je navíc možno kombinovat tuto ojedinělou povrchovou úpravu s embosováním plechu zvaným "Stucco".

Kromě několika typů střešní krytiny COMAX najde zákazník v sortimentu značky ucelenou řadu ohýbaných prvků, kompletní okapový systém v různém barevném i materiálovém provedení, kvalitní spojovací materiál a bezpečnostní prvky. Mimoto také zakázkově dělíme tabule plechu a převíjíme lakované plechové svitky dle požadavků zákazníka.

STŘECHY COMAX® vyrábějí krytinu s důrazem na vysokou kvalitu ochranného lakování, s možností volby odstínu na míru a zárukou životnosti až 75 let.

Krytina COMAX®:

  • 45 let zkušeností
  • certifikovaný český výrobek
  • testování v akreditovaných zahraničních laboratořích
  • vlastní lakovací linka – nadstandardně široký výběr barev - až 600 odstínů
  • vysoká odolnost vůči UV, korozi, abrazi i chemickým vlivům
  • bezúdržbovost, stálobarevnost
  • vysoké záruky - až 75 let

Vytváříme krásný domov – kvalita nezná kompromis.

Přijďte se na k nám na výrobu své krytiny podívat.

Více informací na webu Střechy COMAX®

Aktuality:
01.07.2015
V současné době hledáme pracovníky na následující pozice: - dělníky pro manuální práci do moderní výrobní haly Vlachovice - klempíře V případě zájmu pište a kontaktujte: Ing. Jiří Menšík (jiri.mensik@strechy92.cz, tel. 60316...
27.06.2014
     Dne 6. 12. 2013 navštívili naši výrobní halu ve Vlachovicích studenti VUT FAST Brno pod vedením pana Doc. Ing. Bohumila Straky, CSc. Při prohlídce jim byla předvedena výroba vazníků a opracování klasického krovu na obráběcím centru C...
29.04.2013
Vítáme Vás na nových internetových stránkách společnosi Střechy 92, s.r.o.. Na webu sice nadále pracujeme. Přesto je zde k nalezení dostatek informací o naší činnosti, technologiích a referencích.
Více aktualit
Projekt měsíce:
     Z realizovaných střech během měsíce března
Projekt měsíce
Další projekty