Ultralam Střechy COMAX

Jak se mění naše sídliště?

Původní šeď a ploché střechy uniformních panelových sídlišť se v minulých letech dočkaly změny. Tyto změny jsou na první pohled patrné po zateplení obvodového pláště, který tak získá nové barevné ztvárnění.

Změny se však objevují i na střechách panelových domů. Tyto změny již nejsou na první pohled tak patrné a při pohledu z úrovně ulice nedochází k tak zásadné změně. To co vede společenství vlastníků a bytová družstva k rozhodnutí pořídit si novou šikmou střechu, je především hledisko dlouhodobé spolehlivosti. Na architektonické hledisko šikmých střech na panelových domech mohou být odlišné názory, pro majitele těchto objektů je však rozhodující technická spolehlivost zvoleného řešení šikmé střechy.

A že tyto změny původních plochých střech na šikmé střechy nejsou ojedinělé, vás jistě přesvědčí následující fotografie. U některých sídlišť tak postupně dochází k zastřešení šikmými střechami na většině panelových domů v dané lokalitě.

 

Fotogalerie

 
 
 
 
Aktuality:
01.07.2015
V současné době hledáme pracovníky na následující pozice: - dělníky pro manuální práci do moderní výrobní haly Vlachovice - klempíře V případě zájmu pište a kontaktujte: Ing. Jiří Menšík (jiri.mensik@strechy92.cz, tel. 60316...
27.06.2014
     Dne 6. 12. 2013 navštívili naši výrobní halu ve Vlachovicích studenti VUT FAST Brno pod vedením pana Doc. Ing. Bohumila Straky, CSc. Při prohlídce jim byla předvedena výroba vazníků a opracování klasického krovu na obráběcím centru C...
29.04.2013
Vítáme Vás na nových internetových stránkách společnosi Střechy 92, s.r.o.. Na webu sice nadále pracujeme. Přesto je zde k nalezení dostatek informací o naší činnosti, technologiích a referencích.
Více aktualit
Projekt měsíce:
     Z realizovaných střech během měsíce března
Projekt měsíce
Další projekty