Ultralam Střechy COMAX

Montáž

Manipulace

Pomocí jeřábu se zavěšením za lano. Pro delší vazníky je nutné použití dvou úvazků, či vahadla. Manipulaci s vazníky by měli provádět proškolení pracovníci tak, aby nedocházelo k deformaci vazníků od vlastní tíhy, k poškození (ohnutí) styčníkových desek apod. Při rozměrnějších vaznících je vhodné se poradit se statikem, nebo projektantem konstrukce. Vždy je nutno se vyvarovat ohýbání vazníků.

Doprava

Vazníky větších rozměrů (délka vazníku do 30m, výška vazníku do 4,8m),pokud to umožní parametry přepravní trasy. Zde se však jedná o speciální transport s doprovodnými vozidly.

Aktuality:
01.07.2015
V současné době hledáme pracovníky na následující pozice: - dělníky pro manuální práci do moderní výrobní haly Vlachovice - klempíře V případě zájmu pište a kontaktujte: Ing. Jiří Menšík (jiri.mensik@strechy92.cz, tel. 60316...
27.06.2014
     Dne 6. 12. 2013 navštívili naši výrobní halu ve Vlachovicích studenti VUT FAST Brno pod vedením pana Doc. Ing. Bohumila Straky, CSc. Při prohlídce jim byla předvedena výroba vazníků a opracování klasického krovu na obráběcím centru C...
29.04.2013
Vítáme Vás na nových internetových stránkách společnosi Střechy 92, s.r.o.. Na webu sice nadále pracujeme. Přesto je zde k nalezení dostatek informací o naší činnosti, technologiích a referencích.
Více aktualit
Projekt měsíce:
     Z realizovaných střech během měsíce března
Projekt měsíce
Další projekty