Eshop Střechy 92 Ultralam

Projekt měsíce 01/2014

Autor: Strechy 92 | 28.05.2015

     Z realizovaných střech na přelomu roku jsme do rubriky Projektu měsíce ledna vybrali nosnou konstrukci střechy nad panelovým domem G57 realizovanou ve Zlínském kraji.

     Vzhledem k množství realizovaných rekonstrukcí plochých střech nad panelovými domy naším systémem RpSt dosahujícím již počtu cca 800 realizaci, by se zde mohlo říci, že se jedná o jednu z mnoha střech v systému RpSt. Tento projekt však měl jistou odlišnost. Spočívala v rozsáhlejší demolici betonových konstrukcí a staré expanzní místnosti nad stávající plochou střechou.

     Tak jak je běžné u tohoto systému rekonstrukce plochých střech, dodávali a montovali jsme dřevěnou konstrukci, střešní krytinu i veškeré klempířské práce. Zkrátka kompletní střechu na klíč. Po dokončení zateplení obvodového pláště dostal starý panelový dům moderní a věříme, že i krásný výraz.

Fotogalerie

 
 
 
 
 
 
 

Soubory ke stažení


Aktuality:
01.07.2015
V současné době hledáme pracovníky na následující pozice: - dělníky pro manuální práci do moderní výrobní haly Vlachovice - klempíře V případě zájmu pište a kontaktujte: Ing. Jiří Menšík (jiri.mensik@strechy92.cz, tel. 60316...
27.06.2014
     Dne 6. 12. 2013 navštívili naši výrobní halu ve Vlachovicích studenti VUT FAST Brno pod vedením pana Doc. Ing. Bohumila Straky, CSc. Při prohlídce jim byla předvedena výroba vazníků a opracování klasického krovu na obráběcím centru C...
29.04.2013
Vítáme Vás na nových internetových stránkách společnosi Střechy 92, s.r.o.. Na webu sice nadále pracujeme. Přesto je zde k nalezení dostatek informací o naší činnosti, technologiích a referencích.
Více aktualit
Projekt měsíce:
     Z realizovaných střech během měsíce března
Projekt měsíce 03/2014
Další projekty